Pavasara pastaigu taka

Pavasarī daba mostas, Latvijā atgriežas gājputni, aktivizējas dzīvnieki un kukainīši. Muzeja “Pavasara pastaigu taka” šoreiz aizvedīs pie skudrām, kurmjiem, vardēm, zaķiem, kaķiem, un dažādiem putniem. Pavasaris ir arī mājas un sētas tīrīšanas un sakopšanas laiks, tādēļ daudzi takas objekti būs veidoti no vēdināšanai ārā izliktiem grīdas celiņiem un citiem sadzīves priekšmetiem.

Šoreiz pastaigu takas objekti vairāk būs izvietoti muzeja Kurzemes zvejnieku ciemā, kas atrodas Juglas ezera krastā. Pie Nameļa no zemes būs izlīduši kurmji, uz “Lurķu” žoga  sasēduši gaiļi un vistas, “Mauru” sētā būs pulcējušies Lieldienu zaķi, bet pie tīklu būdām  izvietojies varžu koris. Mazliet tālāk “Cēlājos” varēs sastapt darba skudras un dažnedažādus putnus košo Vidzemes segu krāsās. Savukārt pie Zvirgzdenes klēts sastapsiet pavasarīgi noskaņotus kaķus. Vēlākā pavasarī objektus dabīgi ieskaus un papildinās muzejā plaukstošie augi un ziedi.

Pēdējoreiz atjaunināts:18.03.2022