Biļešu iegāde, autostāvvietas, sabiedriskais transports, sunīši

Atbildes uz populārākajiem šajās dienās saņemtajiem jautājumiem.

Darbalaiks. Gadatirgus darbalaiks abas dienas ir no 9.00 – 17.00 Kases strādās jau no 8.30. Muzejs būs atvērts līdz 19.00.

Biļešu iegāde. Gadatirgus laikā apmeklētāji varēs ienākt pa 3 vārtiem – Galvenā ieeja (Brīvdabas iela),  Rietumu vārti (Bonaventuras iela) un Berģu vārti (Berģu iela), visur būs papildu kases. BET iesakām biļetes bez satraukuma jau iepriekš iegādāties internetā biļesuparadize.lv https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/24125

Mašīnu stāvvietas. Automašīnu stāvlaukumi ir gan pie muzeja Galvenās ieejas, gan pie Rietumu vārtiem, mašīnu stāvvietām tiks izmantots arī parks pie Bonaventuras ielas. Ir saņemta atļauja, ka automašīnas drīkstēs novietot arī uz Brīvības gatves posmā no Juglas kanāla līdz muzejam un arī pretējā pusē.

Sabiedriskais transports. "Rīgas satiksme" ir apsolījusi papildu reisus 1. autobusam. Līdz muzejam var atbraukt arī ar starppilsētu autobusiem vai 1. tramvaju. No 1. tramvaja galapunkta līdz muzejam ir 1,4 km pastaiga.

Velosipēdi. Brīvdabas muzejā ir slitas, kur piesiet velosipēdus. Senos laikos slitas izmantoja zirgu piesiešanai.

Viesiem no Ukrainas tāpat kā ikdienā, arī uz Gadatirgu ieeja ir bez maksas.

Mēs ļoti mīlam suņus, bet diemžēl suņus muzejā ievest ir aizliegts.

Abas tirgus dienas strādās  Priedes krogs (11.00-18.00) un Pūnīte (10.00-19.00). Paralēli būs arī ēdinātāji Kurzemes ciema pļavā.

Pēdējoreiz atjaunināts:03.06.2022