Brīvās dabas tirgus 25.jūlijā

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs arī šajā sestdienā aicina uz Brīvās dabas tirgu Bonaventuras muižas parkā. 25. jūlijā no 10.00 līdz 16.00 netālu no ieejas Brīvdabas muzejā, Bonaventuras muižas parkā, pulcēsies vietējie amatnieki ar skaistiem un noderīgiem darinājumiem un pārtikas mājražotāji, kas apmeklētājiem piedāvās nogaršot un iegādāties dažādus Latvijā tapušus gardumus.

Ziedošu liepu pavēnī Brīvās dabas tirgus pulcēs amata meistarus, kā darinājumi un vārds jau ir atpazīstami un novērtēti citos muzeja organizētajos tirgos, bet Latvijas mājražotāji būs sarūpējuši dažādus labumus vēderpriekiem.

Atbalstām vietējos un tiekamies sestdien!

Ieeja un autostāvvieta tirgū ir bez maksas.

Norises vieta: Bonaventuras muižas parks, Bonaventuras iela 10, Rīga.
Tirgus norises laiki: 18., 25. jūlijs un 1., 22. augusts.

Noderīga informācija apmeklētājiem.
Tirgū var tikt fotografēts un filmēts.
Tirgus teritorijā drīkst iebraukt ar riteņiem un to var apmeklēt kopā ar četrkājaino draugu.

Pēdējoreiz atjaunināts:20.07.2020