Paralēli Mūsdienu amatniecības tirgum muzejā būs interesanta kultūras programma

Ieejas biļeti muzejā var iegādāties arī internetā Biļešu paradīzē - https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/22186

Paralēli tirgus norisei muzeja teritorijā būs dažādas kultūras aktivitātes. 4. septembrī Vidzemes sētā, ievērojot spēkā esošos epidemioloģiskos noteikumus, plkst. 11.00 būs iespēja noskatīties Latvijas Leļļu teātra izrādi “Makss un Morics”, plkst. 13.00 noklausīties Antas Eņģeles koncertprogrammu, plkst. 15.00 grupas “Rahu The Fool” koncertu.

5. septembrī Vidzemes sētā, ievērojot spēkā esošos epidemioloģiskos noteikumus, plkst. 11.00 varēs noskatīties Latvijas Leļļu teātra izrādi “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”, plkst. 13.00 noklausīties grupas “Arcandela”, bet plkst. 15.00 grupas “Latvian Manouche Quartet” koncertu.

Abas dienas pie Ostmalas noliktavas darbosies bērnu karuselis, Priedes kroga pļavā skanēs dziesmu mirkļi ar Katrīnu Dimantu un Rolandu Zelču, bet pie Nidas dūmistabas būs izstādītas gleznotāju Agnijas Ģērmanes un Baibas Rēderes gleznas, un abas dienas plkst. 14.00, mākslinieču vadīta, gleznošanas meistarklase.

Saskaņā ar spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem tirgus teritoriju, ievērojot distanci, var apmeklēt ikviens. Lai apmeklētu kultūras pasākumus Vidzemes sētā un glezniecības meistarklasi pie Nidas dūmistabas, ir nepieciešams uzrādīt Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Tas neattiecas uz bērniem līdz 12 gadu vecumam. Apmeklējot muzeja eksponātēkas vai citas iekštelpas, obligāti jāvalkā sejas maska.

Pēdējoreiz atjaunināts:03.09.2021